Výklad karet, věštění

Témata, možnosti výkladu: na co se můžete zeptat?

Během hodinové věštby se dá udělat základní výklad a rovněž další výklady na různé oblasti života. Doporučuji klientům připravit si nějaké otázky, či témata, která je nejvíce zajímají. Co se týče partnerských výkladů, je dobré znát data narození, případně mít k dispozici fotografii dané osoby.

Celková věštba: základní výklad

Provádí se zejména na začátku výkladu a slouží k celkovému náhledu na situaci klienta, je zde zobrazena minulost, přítomnost ale i náhled do budoucnosti na cca půl roku dopředu, u některých situací i na delší období. Tato věštba slouží k uvědomění si aktuální situace, v jaké se klient nachází, pomůže odhalit silná a slabá místa v životě. Karty v tomto případě dokáží pomoci určit i správný budoucí směr konání. 

Výklad na partnerské vztahy

Tuto věštbu je možno použít samostatně nebo jako součást doplňující věštby po celkové věštbě. Slouží k nahlédnutí do Vašeho partnerského vztahu nebo jakýchkoli jiných vztahů (milenecký, přátelský, rodinný, pracovní). Ukáže pozitiva a silné stránky vztahu, ale i možná úskalí nebo rizika a celkovou perspektivu daného vztahu do budoucna. Hodí se pro dlouhodobé ale i začínající vztahy, kde klient zvažuje, zda se partner pro něj hodí a tudíž zvažuje, zda zde investovat svoji energii. 

Výklad na práci

Tato věštba zobrazí stav Vaší pracovní situace. Ukáže, zda-li je pro Vás Vaše současná práce vhodná a perspektivní, či zda-li již nepřišel čas na změnu. V případě, že zvažujete přijetí nové pracovní nabídky, dá se zjistit, zda-li by to pro Vás bylo skutečně výhodné. Tento výklad se hodí i na zobrazení a vyjasnění různých situací v pracovním životě, které mohou nastat. 

Výklad na studium

Tento výklad je vhodný například při rozhodování ohledně budoucího studia, tj. výběr vhodné školy - kam jít a kam nikoliv, výběr vhodného oboru, smysl studia, další uplatnění apod. 

Výklad na zdraví

Na tento výklad se nejlépe hodí technika automatické kresby, která dokáže zobrazit například oslabené orgány v těle či chyby v životním stylu či bioenergii člověka. Obrázek může naznačit i nějaký problém emočního či psychického charakteru, který může mít přímý vliv na Vaše zdraví. Tento výklad nenahrazuje lékařské vyšetření ani případnou práci léčitelů, ale může poukázat na skryté či zjevné problémy, na které je potřeba se zaměřit. 

Výklad na finance, majetek

Výklad zobrazí, kam směřuje Vaše finanční situace v blízké či vzdálenější budoucnosti. Rovněž se hodí v případě, že zvažujete rekonstrukci či nákup nemovitosti. Karty mohou pomoci se rozhodnout pro jednu z více možností, případně poradit správné načasování apod.  

Výklad na stěhování

Tento výklad je vhodný, pokud zvažujete životní změnu: stěhování. Ukáže nám, zda-li přišel vhodný čas na tuto změnu a také zda-li místo, kam chcete jít, je pro Vás vhodné, případně jaké změny by bylo vhodné na novém místě udělat. Hodí se rovněž pro rozhodování mezi více možnostmi, kam jít, apod. 

Výklad dětem nebo na děti

I dětem je možno vykládat karty, pokud si to samy přejí a mají nějaké otázky, které je skutečně zajímají. Většinou dobře chápou odpovědi a rozumí tomu, co se jim říká, nemají mysl zatíženou předsudky, jsou přímočařejší. Hodí se na témata škola, sport, koníčky, kamarádi, zdraví, budoucnost atd. 

Věštba na děti se hodí například ke zlepšení vzájemných vztahů, otázek kolem vzdělávání, atd. 

Výklad na domácí mazlíčky

Pokud máte pocit, že s Vaším domácím mazlíčkem není něco v pořádku, chová se neobvykle nebo chcete zjistit situaci ohledně jeho emočního stavu, zdraví, apod., můžete se zeptat. Můžete s sebou donést jeho fotografii (i v mobilu). 

Výklad na rozhodování

Tento výklad se hodí, pokud stojíte na nějaké životní křižovatce a neumíte se rozhodnout, kterou cestou se vydat. Výklad Vám ukáže cestu vpřed a pomůže Vám správně se rozhodnout. 

Rozhodování se může týkat nejrůznějších životních oblastí, jako je práce, sport, bydlení, partnerství, apod. 

Další témata jsou dle přání klienta.


Pro koho se výklad hodí?

  • pro ty, co se potřebují ve svém životě zorientovat
  • pro ty, co chtějí lehce nasměrovat
  • pro ty, co se potřebují rozhodnout
  • pro ty, co se chystají do něčeho jít a nejsou si jisti
  • pro ty, co řeší otázky ve vztahu
  • pro ty, co jsou ochotni s pomocí karet převzít zodpovědnost za svoji budoucnost
  • pro všechny, kteří cítí, že bych jim mohla pomoci

Jak výklad probíhá?  

Objednáte se na konkrétní den a hodinu a tehdy přijdete. V průběhu věštby si můžete dělat poznámky. Můžete mít i připravené otázky. Na začátku věštby zjišťuji proč klient přišel, a podle témat, která jej zajímají, rozvrhnu věštbu tak, abychom zvládli probrat všechna témata do stanoveného času, nejčastěji do jedné hodiny. Pokud si to klient přeje, je možné si připlatit další půlhodinu či hodinu v případě, že mám časovou rezervu. Co se týče metod věštění, používám kombinaci tarotových karet, syderického kyvadla, automatické kresby, komunikaci s anděly a rovněž intuitivní napojení. Snažím se říkat pravdu, ne to co by klient chtěl slyšet. Důležitý je pro mne citlivý a empatický přístup, ale také se snažím opravdu klientům pomoci a nestavět jim vzdušné zámky. 

Cokoliv, co Vám řeknu nebo poradím, byste si měli nechat projít hlavou a větší životní změny provádět až po Vašem uvážení. V ideálním případě byste měli cítit, že Vás výklad vystihl a ztotožňujete se s ním. Hlavním smyslem je pojmenovat danou situaci, uvědomit si ji a hledat cestu, jak správně dál. Nemohu však převzít zodpovědnost za Váš život a jakékoliv rozhodnutí. Mohu Vás ale nasměrovat a ukázat Vám něco, co si nechcete připustit nebo co v danou chvíli ani nejste schopni vidět. 

Každý má svůj osud, ale existují cesty, jak z něj vytěžit to nejkrásnější a vyhnout se zbytečným problémům. Většinou se vždycky nabízí nějaké řešení. 

Na výklad je ideální chodit tak jednou za půl roku, nebo v případě potřeby.

Možnosti věštby:

  • osobní výklad: dojedete za mnou do Brna, výhodou je osobní kontakt a interakce. 
  • výklad po telefonu: vhodné pro mimobrněnské. Platba předem.

Jak mne kontaktovat?

Zavolejte na tel. č. 606 438 155 a domluvíme se na termínu. Můžete poslat i sms, eventuálně psát na email: kartarkabrno@seznam.cz s uvedením Vašeho tel.č. 

Nemůžete-li se na schůzku dostavit, napište mi co nejdříve sms, dáte možnost k věštbě dalšímu klientovi. 

Pro další případné dotazy volejte nebo pište, ráda Vám odpovím.

Termíny dle dohody, i o víkendech.

Cena: 900,-/hod