O mně

Tarotem se zabývám od roku 2000, přičemž zpočátku se u mně jednalo pouze o koníček, ovšem postupem času jsem své vědomosti a zkušenosti rozšířila do současného stavu, kdy se tímto zabývám profesionálně. 

Provádím věštby a kurzy tarotu, práce s kyvadlem a automatické kresby. 

Při své práci se zaměřuji na individuální a citlivý přístup ke klientovi. Samozřejmostí je mlčenlivost ohledně věštěných témat. Snažím se lidem pomáhat žít lepší životy. Mohu vyložit osud, pomoci, poradit, ale na každém jednotlivci je to, jak se k těmto získaným informacím postaví a zda je ochoten se tímto směrem vydat.  Při dlouhodobé spolupráci dochází u klientů k výraznému posunu v životě, zejména co se týče sebevědomí, schopnosti odhadovat osobnosti druhých, uvědomovat si své pocity a životní priority v daném čase. 

Energie se v každém roce mění a co je důležité dnes, nemusí být tak důležité v budoucnu. Lidský život prochází určitými fázemi vývoje, kdy je nejvhodnější reagovat na současnou situaci s ohledem na budoucí předpokládané události. Právě v tomto Vám mohou pomoci mé věštby. S nimi dokážete snáze projít úskalími života a může se Vám tak dařit lépe. 

Jsem pro Vás k dispozici v samém centru Brna s výbornou dopravní dostupností na ulici Příkop v obchodním centru IBC v předem dohodnutých časech a to i o víkendech a svátcích. Ráda Vám pomůžu při řešení Vašich záležitostí. Pokud potřebujete popostrčit ve svém životě, neváhejte a zavolejte na t. 606 438 155. Jsem tady pro Vás.

Těším se na Vaši návštěvu!

Absolvované ezoterické kurzy:

  • kurz výkladu tarotu u Ivy Janíčkové
  • kurz práce se syderickým kyvadlem u Libuše Pánkové
  • zasvěcení do energie Zdroje u Libuše Pánkové
  • kurz intuitivní automatické kresby u Mgr. Jany Gajdošové - Ducháčkové