O mně

Tarotem jsem se začala zabývat kolem roku 2000, kdy jsem hledala odpovědi na různé otázky, které se kolem mně vynořovaly. Chtěla jsem se naučit se v životě správně rozhodovat a tarot mi poskytl tuto možnost. Postupně jsem začala objevovat i další možnosti věštby, jako je syderické kyvadlo, automatická kresba a další.

Zpočátku jsem tyto energie využívala pouze pro sebe, ale postupně jsem začala pomáhat i druhým lidem. 

Byl mně dán dar - možnost intuitivního vhledu a proto tuto schopnost používám k předávání informací druhým lidem. Tato práce mně baví a naplňuje. Cítím, že pokud mohu pomoci lidem, je naplněn můj úkol, proč mám být zde na Zemi.

Mé životní číslo je 11, což je silné vibrační číslo, které podporuje můj duchovní růst. Snažím se tuto energii využít ku prospěchu všem. 

Celý život se zajímám o věci mezi nebem a zemí, což mně dovedlo i k rozšiřování vědomostí pomocí různých kurzů. 
Vedle studia různé duchovní a věštecké literatury jsem absolvovala i půlroční kurz výkladu karet v Brně u paní Janíčkové.Absolvovala jsem rovněž kurz pro práci se syderickým kyvadlem, vedený mistryní a lektorkou energetických systémů Libuší Pánkovou. Byla jsem rovněž zasvědcena do energie Zdroje, což mi pomáhá k lepšímu intuitivnímu napojení na sebe i klienty. Mám za sebou také kurz Intuitivní automatické kresby od Mgr. Jany Gajdošové - Ducháčkové a kurz kreslení pravou hemisférou od Mgr. Moniky Valouškové, které ve mně probudily schopnost harmonizovat danou oblast života pomocí kresby. Kresbu je však možno využít i k analýze či zobrazení energie v dané oblasti.

Za tu dobu, co věštím, mýma rukama prošly stovky spokojených klientů. Ze známých osobností jsem věštila např. Libušce Vojtkové (bývalé ženě od Pepy Vojtka ze skupiny Kabát), nebo Petru Jandovi (příteli od Moniky Absolonové).

Ze zpětných reakcí mých klientů odhaduji úspěšnost mých předpovědí na 70 - 90%. Nejlépe se mohu napojit na klienty, kteří mi důvěřují a mají celkově pozitivní přístup k životu. 

V současné době používám různé metody věštby, např. tarot, kyvadlo, automatickou kresbu, ale i věštění z obrázků či fotografií.Máte-li zájem o věštbu či některý z kurzů, volejte tel. 606 438 155.
 
 
                                       kartářka Brno - kvalitní výklad karet