Kurz tarotu

Kurz "základy tarotu" 

aktuální termíny, na které se můžete přihlásit:

den: sobota, 12.8.2023 

čas: 8.00 - 11.00

cena: 1500,- Kč

adresa: Brno, IBC, Příkop 843/4, 602 00 Brno (parkování u objektu, MHD zastávka Náměstí 28.října)

přihlášky na mailu kartarkabrno@seznam.cz nebo na tel. 606 438 155

Podrobné informace: nabízím vám přehledný základní kurz tarotu pro úplné začátečníky. Nahlédněte pod pokličku tajemství tarotových karet. Poznejte symboliku, základní významy karet a schémata výkladů. Kurz je vhodný pro začátečníky, pro ty, kteří se chtějí s tarotem seznámit, také pro ty, kteří do budoucna zvažují intenzivnější studium tarotu, ale chtějí si jej zatím vyzkoušet a také pro ty, kteří hledají výhodný poměr cena/kvalita. 

Obsah kurzu: 

  1. Základní informace o tarotu, příprava na výklad, energetická ochrana před špatnými vlivy
  2. Karty malé Arkány - jejich významy v rovné i obrácené pozici, živly ve výkladech, dvorní karty
  3. Karty velké Arkány - jejich významy v rovné i obrácené pozici
  4. Základní schémata výkladů
  5. Praktické zkoušení výkladu karet
  6. Předání osvědčení

Ke kurzu dostanete písemné materiály s významy karet a nákresy schémat výkladů. Je potřeba mít svoje tarotové karty (78 karet). Nealko nápoje zdarma.

Maximální počet účastníků: 15 osob.


Kurz tarotu pro začátečníky i mírně pokročilé (individuální)

Cena: 12 000,- Kč/ 7 lekcí (ušetříte 2000,-)

další možnost 2000,- za každou lekci zvlášť.

termíny: dle dohody

Co nabízím?

Nabízím Vám individuální praktickou výuku tarotových karet. Tento kurz se hodí pro začátečníky i mírně pokročilé. V kurzu se naučíte jak významy jednotlivých karet, tak různá schémata výkladu a způsob, jak spojit získané informace do širších souvislostí. Ke všem lekcím dostanete podrobné písemné materiály, ze kterých se můžete učit a sešit na domácí procvičování s podrobnými instrukcemi jak jej používat. 

V kurzu využívám své dlouholeté zkušenosti s výkladem tarotu stovkám klientů. 

Co můžete očekávat?

Osobní přístup, podrobné vysvětlení všech významů karet a otázek s tím souvisejících, přizpůsobení tempa výuky Vašim schopnostem, zodpovídání otázek k tématu. 

Tarotové karty

Co se v kurzu tarotu naučíte?

Kurz je koncipován jako praktický, tzn. dozvíte se vše potřebné, abyste po jeho skončení měli solidní věštecký základ jak pro svůj osobní růst, tak pro věštbu blízkým a po určité době zkoušení i pro profesní dráhu.

Naučíte se podrobné významy jednotlivých karet velké i malé Arkány, jaké klást otázky, jak interpretovat odpovědi tarotu, možnosti energetické ochrany, základy numerologie v tarotu. Dozvíte se informace o historii tarotu, o ovlivnitelnosti osudu, obecně o živlech v tarotu a jak pracovat s rovnými a obrácenými kartami. Součástí výuky jsou i praktické ukázky, jak pokládat tarotové listy na stůl, na co si dávat pozor a jak eliminovat nejčastější chyby začátečníků. Součástí výuky je také použití různých schémat výkladů, které napomáhají k přesnému výkladu. 

Proč se učit zrovna tarot?

Tarotové karty mají nejen tajemnou symboliku a platnost prověřenou staletími, ale vzhledem k tomu, že obsahují jak obrázky, tak číslice a různé symboly například z astrologie, jsou vhodné jak pro ty, co rádi pracují intuitivně, tak pro ty, co na to jdou logickou cestou a mají významy naučeny nazpaměť. Každý tak může najít svůj způsob, jak s tarotovými kartami komunikovat a jak jim dobře porozumět tak, aby mohly pomáhat nejen sobě, ale i druhým.

Tarotové karty

Co je potřeba mít na kurz?

Stačí si pořídit jednu sadu tarotových karet (78 ks), která má obrázky na všech listech. Některé sady mají v malé Arkáně zobrazeny pouze jednotlivé znaky v daném počtu, například 3 hole bez obrázku. Tyto nejsou příliš vhodné pro začátečníky. Při výběru vhodné sady doporučuji se podívat například do obrázků na Google, zadat do vyhledávače obrázků název "tarotová sada, či tarot" nebo navštívit specializované ezoterické prodejny či knihkupectví a vybrat si to, co z čeho budete mít nejlepší pocit. . 

Jak kurz probíhá?

Kurz je rozdělen do 7 lekcí. Jedna lekce trvá cca 2 - 3 hodiny. Tempo výuky je individuální. Na konci kurzu dostanete osvědčení o absolvování kurzu. 

Termíny jsou individuální, záleží na dohodě. Je možno se domluvit v týdnu, ale i o víkendu. Pokud někdo dojíždí z větší vzdálenosti, je možno kurz absolvovat po 2. lekcích, tzn. přijede pouze 4x. V tom případě trvá jedno sezení cca 4 - 5 hodin. 

Rozestupy mezi jednotlivými lekcemi jsou obvykle v rozmezí 14-ti dnů až měsícem. 

Jak se mohu přihlásit?

Telefonicky: zavolejte na tel. č. 606 438 155 a objednejte se na kurz. 

Emailem: napište na email: kartarkabrno@seznam.cz, že máte zájem o kurz tarotu a nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo, ať Vám mohu zavolat.

Na konci kurzu dostanete osvědčení

Obsah výuky kurzu tarotu:

1. lekce: obecně o tarotu - historie, rozdělení, symboly, příprava na věštbu, živly v tarotu, polohy karet, příprava na výklad, ochrana před škodlivými energiemi, co je potřeba sledovat při výkladu, základní typy výkladu, jak vést tarotový deník, praktické zkoušení.

2. lekce: poháry - význam pohárových karet v tarotu, probrání jednotlivých karet této barvy v rovném i obráceném významu, praktické zkoušení a zápis do tarotového deníku

3. lekce: meče - význam mečových karet v tarotu, probrání jednotlivých karet této barvy v rovném i obráceném významu, praktické zkoušení a zápis do tarotového deníku

4. lekce: hole - význam holí v tarotu, probrání jednotlivých karet v rovné i obrácené poloze, praktické zkoušení a zápis do tarotového deníku

5. lekce: pentákly - význam, polohy, zkoušení, zápis do deníku

6. lekce: velká Arkána - významy, polohy, zkoušení, zápis do deníku

7. lekce: použití různých typů schémat dle jednotlivých otázek, spojování znalostí do konkrétních souvislostí, praktické zkoušení, předání osvědčení

další případné lekce a procvičování dle individuální dohody

Termíny: dle dohody