Úvodní strana

 
.

KARTÁŘKA BRNO,  606 438 155
Drahomíra Ondrúšová- věštění - výklad tarotových karet
- výklad na několik měsíců dopředu
- úspěšnost předpovědí: cca 80 %
- témata: vztahy,  práce,  finance, zdraví, rozhodování- kurz výkladu tarotových karet
- podrobná výuka každé z karet tarotu
- 8 lekcí (2 - 3 hod)
- individuální termíny lekcí cca 1x za 2 - 3 týdny
- cenově výhodné: možnost platby po jednotlivých lekcích


- Věštění na akcích, večírcích
- netradiční forma zábavy
- délka trvání 3 - 5 hodin dle dohody
- možnost kratších či delších věšteb u hostů
- možnost zapůjčení tématického kostýmuportret-2015.jpg

 

Těším se na Vaši návštěvu

volejte tel. 606 438 155Proč zrovna karty?
Odrazem našeho nitra je z velké části náš život: práce, finance, zdraví, lásky a přátelé, kteří nás obklopují. Nejsme-li spokojeni s tím, co cítíme v sobě či s tím co vidíme kolem sebe, můžeme zkusit na sobě zapracovat. Podle vesmírného zákona "stejné přitahuje stejné" máme v tomto životě šanci si do svého života přitáhnout lásku, zdraví, štěstí i dobrou práci naším vyzařováním, našimi myšlenkami a celkovým přístupem k životu.
Pokud však tápeme a neumíme si sami pomoci, je možná na čase poohlédnout se po určité pomoci.
Jednou z možností je právě výklad tarotových karet, který nám může napovědět,  kde se zrovna nacházíme, čím procházíme, co nás pravděpodobně čeká a jakou cestou se do budoucna v životě dát a čeho se naopak vyvarovat.
Tarot nás vidí v objektivním světle, nic nepřikrášluje ani nehaní. Nechválí ani nesoudí. Pouze popisuje daný stav věci v časové ose minulost - přítomnost - budoucnost. Pomáhá k lepší orientaci v našem životě. Může být odrazovým můstkem pro naše správná rozhodnutí. Je to světlo na naší cestě životem.Jak naložit se zjištěnou skutečnosti?

Ať už předpověď vyjde jakkoliv, doporučuji se vždy na svůj život dívat trochu s nadhledem. Nikdo nežije dokonalý život a vždycky kolem nás bude někdo, kdo je na tom lépe ale taky nesrovnatelně hůře. Pokud Vám vyjde optimistický výklad, radujte se a važte si toho. Pokud se zobrazí určité problémy, zapracujte na svém životě.
Co můžete změnit změňte, co není ve Vaší moci, nechte plynout.
Vždy je na Vás, jakou cestu zvolíte a zda-li se výkladem či mými doporučeními budete řidit. Každý člověk má svobodnou vůli a může se rozhodovat podle sebe. Většina lidí ale přijde na výklad právě proto, že potřebují trochu nasměrovat.
Karty Vám mohou pomoci odhalit mnohé pravdy, které za normálních okolností bývají ukryty hluboko v našem podvědomí. Tarot na tyto pravdy vnese světlo, osvítí Vás. To Vám může pomoci. Najednou uvidíte svůj život jasněji. Pochopíte různé souvislosti.Pro koho je výklad vhodný a co se dozvíte?
Výklad tarotu je vhodný zejména pro ty, co chtějí zjistit pravdu ohledně nějaké záležitosti a chtějí se ve svém životě pohnout kupředu. Je nutné počítat s tím, že se ve výkladu nemusí objevit pouze štěstí, láska, zdraví apod. a psychicky se na to připravit.
Tazatel většinou sám nejlépe ví, kde se nacházejí jeho životní slabiny. Tarot na to pouze poukáže a pojmenuje to. Většina klientů odchází s tím, že to vlastně "všechno vědí" (a to se týká i budoucnosti). Lidé se však potřebují občas o některých skutečnostech tzv. "ujistit". Potřebují vědět, že na daný problém nejsou sami, že jejich dojmy, myšlenky a tušení jsou správná. Tatot tuto skutečnost pouze potvrdí. V podstatě se na výkladu většinou nedozvíte nic, co byste sami netušili. Jen to třeba neumíte pojmenovat nebo dané skutečnosti nemůžete ani uvěřit. Může se také jednat o vliv okolí, kdy máte na danou věc jiný názor než ostatní, ale pravdu máte Vy navzdory všem okolo. Tarot se tak stane Vaší nejlepší přítelkyní, někým, kdo Vás pochopí i beze slov.


Co se na výkladu nedozvíte?
Tarot může pomoci se spoustou životních otazníků, počínaje vztahy, přes zdraví a konče prací. Určité věci Vám ale neprozradí. Jsou to například: přesná data, místa, jména. V určitých případech se také stává, že i na běžnou otázku neodpoví přesně. Jsou to situace, kdy je odpověď zahalena tajemstvím a danou skutečnost tazatel vědět nemá. V těchto případech je potřeba nechat věci přirozeně plynout a nepídit se po tom, co bude. Některé věci zkrátka potřebují svůj přirozený vývoj. 
Tarot Vám také nepomůže co se týče manipulace s druhými. Například přičarování partnera zpět apod.  Vždy je potřeba respektovat svobodnou vůli lidí v našem okolí. Nepočítat s tím, že se někdo "změní" jen kvůli tomu, že my to tak chceme.


Jak se na výklad připravit?
Nejlepší přípravou na výklad je promyslet si témata či otázky, které by Vás zajímaly. Můžete si je i napsat. Je možno udělat na začátku všeobecný výklad, ovšem poté se nabízí prostor a čas pro Vaše konkrétní dotazy. V ideálním případě by se měly týkat Vás samotných: Vaše práce, Vaše zdraví, finance, vztah s manželem, rozhodování ohledně například stěhování, či změny zaměstnání, koupě nemovitosti apod.
V průběhu výkladu si také můžete dělat písemné poznámky a s tímto textem do budoucna pracovat.


 
Máte-li zájem o výklad, neváhejte a zavolejte, budu se na Vás těšit.Vaše kartářka Dája Ondrúšová


tel. 606 438 155


adresa: Maršíkova 12, Brno - Žebětín