O mně

karty-web-II.JPG    Jmenuji se Drahomíra Ondrúšová, jsem narozena 6.6.1979, jsem blíženec, ovce v čínském horoskopu a tarotem se zabývám již od roku 2000. Ezoterika mě zajímala vždycky. Postupem času se z koníčka stalo poslání. 

 
osvedceni-kurz.jpg   Vedle studia různé duchovní a věštecké literatury jsem absolvovala i půlroční kurz výkladu karet v Brně u paní Janíčkové, kde jsem si rozšířila svoje obzory.

Absolvovala jsem rovněž kurz pro práci se syderickým kyvadlem, vedený mistryní a lektorkou energetických systémů Libuší Pánkovou.

Byla jsem rovněž zasvědcena do energie Zdroje, což mi pomáhá k lepšímu intuitivnímu napojení na sebe i klienty.

​Mám za sebou také kurz Intuitivní automatické kresby od Mgr. Jany Gajdošové - Ducháčkové a kurz kreslení pravou hemisférou od Mgr. Moniky Valouškové, které ve mně probudily schopnost harmonizovat danou oblast života pomocí kresby. Kresbu je však možno využít i k analýze či zobrazení energie v dané oblasti.

Za tu dobu, co věštím, mýma rukama prošly stovky spokojených klientů. Ze známých osobností jsem věštila např. Libušce Vojtkové (bývalé ženě od Pepy Vojtka ze skupiny Kabát), nebo Petru Jandovi (příteli od Moniky Absolonové). Ze zpětných reakcí mých klientů odhaduji úspěšnost mých předpovědí na 80 - 90%. Nejlépe se mohu napojit na klienty, kteří mi důvěřují a mají ke mně i věštbě kladný přístup.

Vyzaziskta-0011.JPG  Po určitém čase začala tarot i vyučovat. Snažím se vždy tu výuku přizpůsobit danému člověku, jeho tempu a předešlým vědomostem. 

Ezoterika je obor, kde se musí člověk neustále vzdělávat a probouzet svoje přirozené schopnosti. Snažím se neusnout na vavřínech a pomáhat tam, kde je to potřeba.