Reference klientů

                                                        

REFERENCE VĚŠTĚNÍ
"K paní kartářce chodím již několik let a vždy se na ni obracím, když potřebuji trošku nasměrovat a uvidět pravdu, jaká je. Už mi hodněkrát pomohla otevřít oči."
Hana B., Oslavany

"Výklad tarotu se mi líbil. Pomohl mi zorientovat se v mém vztahu, uvědomila jsem si, že jsem si celou dobu namlouvala něco, co není pravda. Nyní mám odvahu vše řešit."
Jana M., Kuřim


REFERENCE KURZY TAROTU
"Kurz byl velmi poučný a krásný. Naučila jsem se toho víc, než jsem sama od sebe očekávala. To vše díky paní lektorce" 
Božena H., Brno

"S kurzem jsem velmi spokojena. Příjemná paní "učitelka". Hodně mně naučila, hlavně to, že si má člověk věřit a dělat to, co má rád. Bylo to pro mně přínosem, naučila jsem se mnoho, ale je potřeba se neustále vzdělávat. Potencionálním zájemcům bych vzkázala, aby se toho nebáli a šli do toho na 100%, ne polovičatě."
Dagmar B., BrnoREFERENCE KURZ MANDAL
"Hledala jsem nějaký kurz na mandaly až jsem narazila na paní kartářku. Zjistila jsem, jak si namalovat vlastní mandalu bez použití šablon. Také jsem se dozvěděla zajímavé informace o psychologii barev."
Irena B., BrnoREFERENCE KURZ INTUITIVNÍ AUTOMATICKÉ KRESBY
"Vůbec jsem netušila, jaké možnosti má automatická kresba. Je velmi intuitivní a pomáhá se uvolnit při stresových situacích. Výborné jsou také léčivé a energizující obrázky."
Ludmila K., ModřiceREFERENCE VĚŠTĚNÍ NA VEČÍRKU

"K paní kartářce jsem šla náhodou, protože nám ji firma nabídla na našem vánočním večírku. Nikdy předtím jsem u kartářky nebyla, tak jsem to chtěla vyzkoušet. Byla jsem překvapená, kolik jsem se toho dozvěděla." 
Hana H., Olomouc

 

 

 

                                          kartářka Brno - kvalitní výklad karet