Výklad karet, věštění

                                                        

VĚŠTĚNÍ

Témata, možnosti výkladu: na co se můžete zeptat?


Během hodinové věštby se dá udělat základní výklad a rovněž další výklady na různé oblasti života. Délka konkrétního výkladu záleží na tom, jak moc do hloubky se daná záležitost probírá. 

- celková věštba: základní výklad - provádí se zejména na začátku výkladu a slouží k celkovému náhledu na situaci klienta, je zde částečně zobrazena minulost, podrobněji přítomnost ale i náhled do budoucnosti na půl roku dopředu. Tato věštba slouží k uvědomění si aktuální situace, pomůže odhalit, které oblasti života jsou v pořádku, ale také které nejsou.

- výklad na partnerské vztahy - tuto věštbu je možno použít samostatně bez celkové věštby nebo jako součást širší věštby po celkové věštbě. Slouží k nahlédnutí do Vašeho partnerského vztahu nebo jakýchkoli jiných vztahů (milenecký, přátelský, rodinný, pracovní). Ukáže pozitiva a silné stránky vztahu, ale i možná úskalí nebo rizika a celkovou perspektivu daného vztahu do budoucna. Hodí se pro dlouhodobé ale i začínající vztahy, kde klient zvažuje, zda se partner pro něj hodí a tudíž zvažuje, zda zde investovat svoji energii. 

- výklad na práci - tato věštba zobrazí stav Vaší pracovní situace. Ukáže, zda-li je pro Vás Vaše současná práce vhodná a perspektivní, či zda-li již
nepřišel čas na změnu. V případě, že zvažujete přijetí nové pracovní nabídky, dá se zjistit, zda-li by to pro Vás bylo skutečně výhodné. Tento výklad se hodí i na zobrazení a vyjasnění různých situací v pracovním životě, které mohou nastat. 

- výklad na studium - tento výklad je vhodný například při rozhodování ohledně budoucího studia, tj. výběr vhodné školy - kam jít a kam nikoliv, výběr vhodného oboru, smysl studia, další uplatnění apod. 

- výklad na zdraví - na tento výklad se nejlépe hodí technika automatické kresby, která dokáže zobrazit například oslabené orgány v těle či chyby v
životním stylu či bioenergii člověka. Obrázek může naznačit i nějaký problém emočního či psychického charakteru, který může mít přímý vliv na Vaše zdraví. Tento výklad, nenahrazuje lékařské vyšetření, ale může poukázat na problémy, které je potřeba řešit, ať už pomocí klasických či alternativních metod léčení, případně pomocí změny životního stylu. 

- výklad na finance, majetek - výklad zobrazí kam směřuje Vaše finanční situace. Vhodné při zažování nákupu nemovitosti, investic apod. 

- výklad na stěhování - tento výklad je vhodný, pokud zvažujete životní změnu: stěhování. Ukáže nám, zda-li přišel vhodný čas na tuto změnu a také zda-li místo, kam chcete jít, je pro Vás vhodné, případně jaké změny by bylo vhodné na novém místě udělat. 


- výklad dětem nebo na děti: i dětem je možno vykládat karty, pokud si to samy přejí a mají nějaké otázky, které je skutečně zajímají. Děti jsou většinou mnohem lépe napojeni na vesmír a jsou i při kladení otázek otevřenější a přímočařejší. Také dobře chápou odpovědi a rozumí dobře tomu, co se jim říká. Hodí se na témata škola, sport, koníčky, kamarádi, zdraví, budoucnost atd. 
Věštba dospělým na jejich potomky se většinou týká obecného výkladu, ale i konkrétních otázek, většinou na zdraví a spokojenost (ve škole, v případě rozvodu rodičů,...)


- výkad na domácí mazlíčky: pokud máte pocit, že s Vaším domácím mazlíčkem není něco v pořádku, chová se neobvykle nebo chcete zjistit situaci ohledně jeho emočního stavu, zdraví, apod., můžete se zeptat. Můžete s sebou donést jeho fotografii (i v mobilu). 

- výklad na rozhodování: tento výklad se hodí, pokud stojíte na nějaké životní křižovatce a neumíte se rozhodnout, kterou cestou se vydat. Výklad Vám ukáže cestu vpřed a pomůže Vám správně se rozhodnout. 
Rozhodování se může týkat nejrůznějších životních oblastí, jako je práce, sport, bydlení, partnerství, apod. 

- další témata jsou dle přání klienta.Pro koho se výklad hodí?
- pro ty, co mají před sebou nějaké rozhodnutí 
- pro ty, co se chystají do něčho jít a nejsou si jisti

- pro ty, co se trápí ve vztahu a hledají řešení či popostrčení
- pro ty, co se potřebují ve svém životě zorientovat a dozvědět se o sobě něco více
- pro ty, co na sobě chtějí zapracovat
- pro ty, co chtějí trochu nasměrovat
- pro všechny, kteří cítí, že bych jim mohla pomoci


Funguje to?
Ano, funguje. Věštění však není metoda, která Vám zodpoví na všechny otázky a zaručí Vám 100% přesné odpovědi, například v čase (co se přesně kdy stane). Přesnost je tak 80%.
Jedná se o práci s energiemi a neviditelnými entitami. Nic se nedá zaručit. Ale klient většinou sám cítí, že se jedná o pravdivé informace, jen si je nechtěl třeba připustit, nebo se bál je pravdivě pojmenovat. Jak výklad probíhá?  
Objednáte se na konkrétní den a hodinu a tehdy přijdete. V průběhu věštby si můžete dělat poznámky. Můžete mít i připravené otázky.  

Cokoliv, co Vám řeknu nebo poradím byste si měli nechat projít hlavou a větší životní změny provádět až po důkladném zvážení. Nemohu převzít zodpovědnost za Váš život. Mohu Vás ale nasměrovat a ukázat Vám něco, co v danou chvíli prostě nejste schopni vidět. Každý má svůj osud, ale existují cesty, jak z něj vytěžit to nejkrásnější a vyhnout se zbytečným problémům.Jak často chodit na věštbu?
Je to individuální. Můžete přijít po měsíci nebo po půl roce nebo v pozdějším čase. Záleží na Vás, jakou situaci zrovna řešíte a zda-li potřebujete další odpovědi. Mám i klienty, kterým věštím po telefonu každý týden nebo co 14 dní. 

Možnosti věštby:
- osobní výklad: dojedete za mnou do Brna, výhodou je osobní kontakt.
- výklad po telefonu: velmi pohodlné, nemusíte nikam jezdit, věštba probíhá po telefonu. 


Jak mne kontaktovat?
Zavolejte na tel. č. 606 438 155 a domluvíme se na termínu. Můžete poslat i sms, eventuálně psát na email: kartarkabrno@seznam.cz s uvedením Vašeho tel.č. 

Nemůžete-li se na schůzku dostavit, napište mi co nejdříve sms, dáte možnost k věštbě dalšímu klientovi. 

Pro další případné dotazy volejte nebo pište, ráda Vám odpovím.


Termíny dle dohody.

Cena: 800,-/h.
 

 

                                          kartářka Brno - kvalitní výklad karet