.

Kartářka Dája, Brno
věštění,

tarot, mandaly, automatická kresba

volejte nebo pište sms 606 438 155adresa: Zvonařka 16, Brno - Trnitá
(parkování zdarma u objektu)

pouze na objednávkuVážení klienti, 

vítejte na mých webových stránkách, věnovaných ezoterice. 
Nabízím Vám v prvé řadě věštění, které slouží nejen k tomu, abyste nahlédli do Vaši budoucnosti, ale rovněž abyste se zorientovali ve Vaší přítomnosti a uvědomili si svoje možnosti rozvoje, silné stránky a cestu vpřed. 
Život nás někdy staví do situací, kdy si sami nevíme rady a nedokážeme se rozhodnout. Můžeme vyhledat psychologa, kouče či věštkyni, či se poradit s kamarádkami. Záleží na každém, jakou cestu zvolí. 
Pokud se rozhodnete zvolit cestu věštby, dozvíte se mnohé nejen o sobě, ale také o vlivech z okolí, které mohou ovlivňovat Vaši cestu jak v pozitivním tak v negativním smyslu.
 
Ráda Vám pomohu v jakékoliv životní situaci, která Vás dovedla na křižovatku rozhodnutí. Pomohu Vám najít schůdnou cestu z Vašich problémů, uvidět partnerský vztah v pravém světle, či si zvolit směr, který Vám do budoucna přinese naplnění. 
Klienti často po věštbě říkají: "A víte, že já to vlastně všechno vím? Jen jsem se v tom potřebovala utvrdit." A o tom ve většině případů věštba je. Neřeknu Vám pravděpodobně žádné zázračné nebo fantastické informace, o nichž byste neměli tušení (ovšem existují výjimky). Spíše je pravděpodobnější, že v procesu napojování se na Vaše podvědomí z něj vytáhneme vše podstatné, co při běžném vědomí zůstává skryto a tím poodhalíme závoj nevědomí. Na konci věštby budete mít takový pocit, jako by se Vám "rozsvítilo". 
Během věštby si samozřejmě můžete dělat poznámky. Občas klientovi nakreslím nějaký menší energetický obrázek, poradím posilující barvy na dané období, kterými by se měl obklopovat například na oblečení. Rady mohou být různého druhu, dle situace klienta. Velmi účinná je rovněž práce se svíčkovou magií, což je v podstatě čištění energie v dané oblasti. Někdy pomůže malý rituál, či pomůcka feng-shui. 
Co ale pomůže každému klientovi a mám to vyzkoušeno i sama na sobě, je vyklízení prostor. Jedná se v podstatě o první fázi každého feng-shui (harmonizace prostoru obydlí a pracoviště). Pokud někdy nevíte, co by, ukliďte si svůj byt, svoji kancelář a to i uvnitř skříněk. Většinou poté dochází k přílivu šťastné energie. 

Při samotném věštění používám různé divinační (věštecké - zobrazovací) metody. 

Tarotové karty - tarot je velice zajímavá věštecká pomůcka, která se používá již několik století. Základem je to, že tarotové karty nikdy nelžou. Mýlit se může spíše vykladač :) Samozřejmě záleží na rozpoložení věštce. Tarotové karty mně nepřestanou nikdy fascinovat svojí otevřeností a správným pohledem na věc. Tarot už spoustu mých klientů zaujal natolik, že se přihlásili do mého kurzu. Sami si tak mohou pomoci v různých situacích, někteří se tomu začli věnovat profesionálně. Je vhodný při různých situacích ohledně partnerství, financí, rozhodování všeho druhu. 

Syderické kyvadlo - kyvadlo používám při otázkách, které jsou více pragmatičtějsí a vyžadují odpovědi na časové úseky, počty, nebo na pravděpodobnost - procentuální vyjádření odpovědi na danou otázku. Velmi vhodné je také na odpovědi typu ano - ne. Nerozebere ovšem tolik energetickou stránku věci, na to se hodí spíše tarot. 

Automatická kresba - ráda ji používám zejména na vztahy, kde se mi dobře zobrazují věci do hloubky. Ukáže na skryté záležitosti, které mají souvislost třeba několik let zpátky a zobrazí či naznačí i budoucí vývoj. Kreslím ji barevnými pastelkami, takže tím vidím i energetické vibrace barev, které vždy mají určitou symboliku. Díky automatické kresbě se ukáže energetické napojení partnerů na sebe či jiné osoby, které do vztahu vstupují. 

Věštění z energeticky nabitých předmětů - například z medailonů, andělů, fotografie Mony Lisy, ale i z ruky klienta, apod. Používám zkrátka i další pomůcky, ze kterých pomocí jasnozřivosti dokážu přečíst informace, které potřebujeme. 

Intuitivní napojení  - některé informace ke mně přicházejí v průběhu věštby samovolně, tedy bez jakékoliv pomůcky. Pokud se tak stane, tak tuto informaci klientovi předám. 

Občas se mně klienti, kteří mně ještě neznají, ptají na přesnost předpovědi - mé věštby. To je zajímavé téma. Důležité totiž je, abych se na klienta mohla dobře energeticky napojit. U někoho to jde lépe, zejména u těch, co jsou pozitivně naleděni, opravdu potřebují pomoci, jsou čisté duše a jsou v dané situaci spíše oběť (ti potom mají pocit, že chodím uvnitř nich a čtu v nich :), a u někoho to jde hůře. Bývají to většinou klienti, kteří se buď bojí věštby nebo mi nevěří nebo mají nízké vibrace způsobené minulostí, negativními emocemi, nenávistí, apod. Ideální je, aby klient přišel na věštbu když je, například v rámci dne, co nejvíc v pohodě. Pokud cítí hodně rozvibrované emoce, nemusí pro něj být věštba vhodná, protože ho může ještě více rozhodit. Věštba je především o hledání pravdy, není to chlácholící prostředek, takže každý musí zvážit, zda-li je psychicky připraven i na tzv. "špatné" zprávy. Ovšem je potřeba si uvědomit, že žádná zpráva není úplně špatná (s výjimkou nevyléčitelných nemocí, ale tam pomůže spíše lékař), je potřeba to brát tak, že krize je šance na změnu. 
Ale co se týče procentuálního vyjádření, tak odhaduji úspěšnost mých předpovědí na 70 - 80%. Určitě Vám neřeknu vše úplně přesně do každého detailu, to ani není možné. Ale v rámci základních rozhodnutí, energetických vibrací dané situace se domnívám, že to odhadnu přesně. Na některé otázky ani tarot nezná odpověď. Jedná se zejména o otázky, kdy se o dané situaci klient sám bude rozhodovat. Takže například, pokud se kartářky někdo zeptá: "Kolik budu mít dětí?" nebo "Dám výpověď z práce?", tak se jedná o situace, které člověk sám svojí vůlí může ovlivnit. A pokud kartářka řekne: "Budete mít 2 děti" a žena potom dobrovolně sama otěhotní potřetí, tak není možno si stěžovat na špatný výklad. Stejně tak v případě změny zaměstnání, pokud kartářka řekne: "Odejdete z práce pravděpodobně za půl roku." a klient dá druhý den natruc v práci výpověď, tak to bude samozřejmě tak, jak se rozhodne klient.
Věštba je vlastně předpokládaný vývoj budoucích událostí, tak jak jsou navibrovány ve chvíli výkladu, pokud člověk půjde dál tou cestu. Není to neměnná skutečnost. Skutečností a realitou se to stává až to klient prožije doopravdy. Výklad je tedy jakýci předpoklad, směr, vedení, posvícení na cestu. Každý máme svoji svobodnou vůli. Takže pokud věštba nevyjde přesně podle našich představ, můžeme s tím něco udělat, aby se to "nenanplnilo". S naším osudem můžeme hýbat. Není to neměnná věc. Jsou určité výjimky, kdy jsou věci pevněji dány, ale těch je méně a při výkladu na ně dám důraz.  Stejně tak pokud věštba vypadá dobře, týká se to záležitostí na půl roku dopředu, tak za rok to může být jinak. Klient se například přestane snažit v partnerství nebo v práci, protože se chlácholí myšlenkou: "kartářka říkala, že to bude dobré". Ale to se může vymstít. Věštba nemůže dát žádné záruky. To klient sám ovlivňuje přímo každým dnem svůj příští život. Věštba pouze věrně zobrazí, kam už klient došel, jaké se mu podařily změny, jak na tom teď je a kam dojde, pokud bude pokračovat tou stejnou cestou, jakou jde. A pak přichází svobodná vůle, buďto se klientovi věštba líbí nebo ne a sám s tím může něco udělat. Obvykle platí, že vždycky se dá něco udělat. 

Vždy klientům doporučuji, aby chodili PŘED různými rozhodnutími, ne po. Například před svatbou, před tím, než jdete s novým společníkem do nové firmy, před nástupem do zaměstnání, před tím, než budete kupovat nemovitost či někomu svěříte peníze apod. Protože pokud dojdete včas, dá se ještě spousta věcí změnit a vyhnout se problémům. Samozřejmě i pokud přijdete PO, tak se taky dá něco dělat, je zde ovšem vyšší pravděpodobnost toho, že to řešení bude trvat déle a může být náročnější na provedení, psychiku či finance. 

Také je potřeba si uvědomit, že každý klient si musí najít svého terapeuta, kartářku, stejně jako doktora apod., který mu "sedne". Nemůže energeticky pozitivně vibrovat každý s každým. Je potřeba se řídit intuicí. Takže ani já nemusím sedět každému a ne každý si odnese přesně ty informace, které tzv. "chtěl slyšet". Věřím, že existují kartážky, které říkají lidem pouze hezké až nereálné věci a hodí se pro určité typy klientů, to ale u mně nečekejte. Já si myslím, že více se posunete, pokud prozřete. Samozřejmě se nesnažím klienty psychicky drtit, ale někdy stačí říct jednu větu a klient si uvědomí v jaké je situaci bez toho, aniž bych to nějak komplexně popisovala. Každý nejlépe zná svoji situaci a je velmi pravděpodobné, že se znáte nejlépe ze všech. 

Na co je tedy možné se při věštbě ptát? Témata jsou různá, za 20 let, co se věštěním zabývám, jsem se setkala s nejrůznějšími otázkami z rozmanitých oblastí života. Níže uvádím témata a možnosti věštby: 

Témata, možnosti věštění: 

- vztahy (láska, partnerství, milostné trojúhelníky, manželství, rozvody, rozchody, perspektivy nových známostí)
- práce (vývoj situace, výběr oboru, budoucnost v zaměstnání, šance v podnikání, vztahy v zaměstnání, výběr společníků pro podnikání)
- finance (vývoj situace, dědictví, výhry, zabezpečení na stáří, vyrovnání po rozvodu, investice)
- studium (rozhodování ohledně zvolení oboru, ev. změny)
- stěhování (určení vhodného místa)
- děti (vztahy a problémy s dětmi)
- dovolená (kam jet na dovolenou)
- rozhodování všeho druhu
- zobrazení aktuální situace člověka, výhled na rok dopředu
- pojmenování silných i slabých stránek tázajícího, možnost růstu osobnosti
- doporučení změny životního stylu, postojů apod. 
- jídelníček na zhubnutí či ozdravení (na objednávku)

- náhled na zdravotní stav, energii čaker, doporučení colorterapie - vhodných  barev pro posílení dané čakry v určitém období
- kresba energetických, ochranných či posilujících obrázků
- kresba mandal
- doporučení energetické ochrany
- vyrušení karmické zátěže
- svíčková magie
- ochranné rituály
- a další.......

Věštit se dá osobně nebo na dálku přes telefon. Pro klienty, co nemají paušální kredit je zde možnost, že jim zavolám já. Platba v tomto případě probíhá přes banku. Jakmile se připíše domluvená částka na určený variabilní symbol, je možné provést věštbu. 
Telefonickou věštbou není její kvalita nijak narušena. Výhodou pro klienta je to, že může volat odkudkoliv, zejména pokud není přímo z Brna. Mám spoustu klientů z celé ČR i za zahraničí, kteří této možnosti hojně využívají. 

Při osobní věštbě se platí v hotovosti na místě. 


Tolik k věštění. Dalším, co klientům nabízím, jsou kurzy tarotu. Tento kurz vznikl na základě poptávky mých klientů, kterým vrtalo hlavou, jak je možné se tolik dozvědět. Zpracovala jsem tedy před lety manuál, se kterým pracuji při hodinách výuky tarotu. Tento kurz se hodí i pro úplné začátečníky, tzn. lidi, kteří o tarotu nic nevědí, ale také pro mírně pokročilé, kteří mají doma již jednu nebo více tarotových sad a knihy a pokoušejí se věštit sami. Můj kurz je určen zejména pro ty, kteří se opravdu chtějí něco naučit a proniknout do "tajemství" věštby. Vyžaduje i domácí práci - věštění doma sobě nebo kamarádkám apod., takže pokud máte dost času a prostor pro učení a zkoušení, jste ideálním "žákem". Samozřejmě pokud má někdo dar intuice, půjde mu učení rychleji a snadněji. Ale i pragmatičtí lidé si z něj mohou něco odnést. 
Každému klientovi se věnuji na 100%, proto dělám kurzy individuální. Pokud ale máte kamarádku nebo sestru, může chodit s Vámi. Největší skupinky mívám po 3 lidech a to těch, co se znají a chtějí chodit spolu. Dá se v takovém případě domluvit na slevě a mohou si to spolu zkoušet. 

Dále nabízím kurzy mandal, automatické kresby a práce s kyvadlem. Jedná se o základní výuku těchto dovedností, které jsou primárně určeny pro osobní použití. Profesionálně je však mohou využívat i klenti, kteří pracují v tzv. " pomáhacích" profesích, léčitelé, terapeuti, ale i ostatní věštkyně apod. 

Své služby nabízím jak soukromým osobám, tak firmám. Tam se zejména jedná o věštění na firemních večírcíh, což většinou bývá v odpoledních či večerních hodinách, ale je to individuální. Probíhá to tak, že chodí klienti na krátké cca 15ti minutové věštby s tím, že kdo chce něco probrat do hloubky, tak se pak objedná na osobní či telefonickou konzultaci. Věštím často několik hodin s přestávkami, ale díky různorodosti klientů je to vždy velice zajímavá zkušenost.  

Tarot není až zase tak o ezoterice, poukazuje na zcela reálné věci v našem životě. Není to lítání mezi nebem a zemí, je to spíše náhled a možnost, jak něco změnit.  

V každém případě, pokud jste se dočetli až sem, tak už možná lépe rozumíte tomu, jak pracuji a jestli se pro Vás hodím. Pokud ano, neváhejte a zavolejte mi nebo napište sms na tel. 606 438 155 nebo napište na email: kartarkabrno@seznam.cz s uvedením telefonního čísla a objednejte se. Udělejte první krok kupředu. Budu se snažit být Vaší průvodkyní za naplněnějším životem, který povede k nalezení vaší šťastné hvězdy.  Těším se na Vaši návštěvu!
Konakt: 606 438 155                                        

   Vaše kartářka Dája Ondrúšová
 

 

 
                                              kartářka Brno - kvalitní věštba pro Vás