Úvodní strana

 
.
 

APOLLÓN VĚŠTÍRNA BRNO
tel. 606 438 155

 
 


Vážení zákazníci, nabízím Vám věštění pomocí tarotových karet v kombinaci s jinými metodami, jako se syderické kyvadlo, apod. Pokud jste v situaci, kdy se potřebujete něco dozvědět nebo se správně rozhodnout, neváhejte a kontaktujte mne. Budu se Vám snažit pomoci. 

Výklady se hodí na různá témata jako je láska, práce, peníze, zdraví, děti, rozhodování apod. Vaše otázky si můžete rozmyslet předem nebo si je i sepsat. Zapisovat si můžete rovněž i mé odpovědi.

Úspěšnost předpovědí je asi 80%.

Karty a jiné věštecké metody nám zobrazují skutečnost takovou, jaká je doopravdy. Nic nepřikrášlují ani nenalhávají. Pro někoho může být tato pravda i nepříjemná a může bolet, ale je to cesta pravdy, skutečného osvícení. Až v této pravdě poznáváme sami sebe bez příkras a jsme tak lépe schopni čelit tlaku běžného života. Odhazujeme různá omezení a stáváme se více sami sebou. To nám dodává sílu.

Napojením na různé entity nám karty a jiné věštecké metody dokáží zobrazit skutečnost, odlišnou od toho, jak ji vidí lidé kolem nás. Každý má svůj pohled na vnímání reality a lidé kolem nás nás často směřují jinam, než by nám bylo prospěšné. Proto je potřeba se od těchto vlivů odpojit a najít svoji vlastní cestu. Cesta vpřed často znamená osvobodit se od vzpomínek či traumat z dětství a najít novou sílu pro překonávání překážek. 

Najděte svou vlastní sílu, přijďte na věštbu a napojte se na svůj vlastní Zdroj. Poznejte lépe sebe sama do hloubky a najděte svoji vlastní cestu vpřed. Přeji Vám na této cestě hodně štěstí. Budu Vám k tomu nápomocna. 

Vaše kartářka Drahomíra Ondrúšová 


                                                        Apollón věštírna Brno