Kurzy automatické kresby a mandal

KURZ AUTOMATICKÉ INTUITIVNÍ KRESBY

Tyto kurzy jsou určeny pro každého, kdo se chce naučit pracovat s intuitivní automatickou kresbou. Jednotlivé díly na sebe navazují a postupně rozvíjejí schopnost pracovat s touto oblastí.  Je možno je však absolvovat i jednotlivě.
Hodí se i pro úplné začátečníky. Součástí výukových hodin je teorie i praxe kreslení. 

Automatická kresba rozvíjí tvořivost a intuici daného jedince. Pomáhá nám najít odpovědi na otázky a rozvíjet přirození intuitivní potenciál. Hodí se v podstatě pro každého, kdo si rád kreslí a rozvíjí svou osobnost. 

Pomocí automatické kresby je možno haromonizovat sebe i své prostředí, analyzovat svůj zdravotní stav, partnerskou energii a navibrovat se na šťastnější život. 


KURZ MANDAL:

Narozdíl od automatické kresby, která používá většinou obdélníkový tvar papíru a jeden konkrétní obrázek, při kreslení mandal se používá papír kruhového tvaru a na něm se znázorňují opakující se obrazce. Tím dochází k násobení požadovaných energtických vibrací. 


Všechny tyto kurzy jsou vhodné pro jednotlivce nebo menší skupinky do 4.osob. Pokud s sebou vezmete kamarádku(y), máte kurz s výraznou slevou. 

Termíny jsou individuální - dopoledne i odpoledne. Pro mimobrněnské možno i víkendy.


Kurzy:

1. Kurz automatické intuitivní kresby 1.díl
Tento kurz je určen pro každého, kdo se chce naučit základům automatické kresby.

Obsah kurzu: 
Teoretická část: význam automatické kresby, napojení na sebe či blízké, vibrace do alfa stavu, energie čaker a jejich základní význam, etika, ochrana při práci s energiemi. 
Praktický nácvik - kresba obrázků: pocity, já ve vztazích, já a kariéra, ev. jiná témata dle zájmu účastníků. Závěrečné vyhodnocení obrázků. 
Doporučené pomůcky: pastelky, sešit A4 nelinkovaný, může být guma. 
Počet účastníků kurzu: 1-4 osoby.
Délka trvání: 2,5 h.


2. Kurz automatické intuitivní kresby 2.díl - "vztahy"
Tento kurz je vhodný jako pokračování prvního dílu, není to však podmínkou. Prohlubuje získané vědomosti ohledně využití automatické kresby. Je zaměřen na vztahy. Hlavním tématem tohoto kurzu je láska: sebeláska i vztahy k druhým lidem, či zvířatům. Automatická kresba na vztahy může rozluštit příčiny disharmonie ve vztazích, ale i harmonizovat stávající vztah. 

Obsah kurzu:
Teoretická část: teorie barev a jejich významy, jak se napojit na sebe i druhé, možnosti využití ve vztazích. 
Praktický nácvik: kresba obrázků: sebeláska, já ve vztahu s druhou osobou, ev. já ve vztahu se zvířecím miláčkem. Kresba harmonizujícího obrázku na vztahy. 
Doporučené pomůcky: pastelky, sešit A4 nelinkovaný, může být guma. 
Počet účastaníků kurzu 1-4 osoby. 
​Délka trvání: 2,5 h.


3. Kurz automatické intuitivní kresby 3. díl - "léčení"
Tento kurz je vhodný jako pokračování předchozích dílů, ale není to podmínkou. V tomto kurzu se naučíte využívat možnost napojení na čakry těla svých nebo svých blízkých, kterým chcete pomoci. Naučíte se základní vědomosti ohledně léčivých účinků barev na jednotlivé čakry v těle - colorterapie a jejím dalším možnostem využití v běžném životě. Vyrobíte si vlastní čakrové karty, naučíte se kreslit diagnostický obrázek a nakreslíte si i vlastní léčivý obrázek na dané období.

Obsah kurzu:
Teoretická část: teorie léčivých účinků barev, využití colorterapie nejen v automatické kresbě, ale i v běžném životě. Informace ohledně čaker v těle, s jakými orgány souvisí daná čakra, s jakými emocemi je spojena, možnosti harmonizace.
Výroba a nakreslení vlastních čakrových kartiček - diagnostická metoda ke každodenní harmonizaci těla i ducha s doporučením použití vhodného barevného spektra na daný den, či dané období. Možnost využití i při úpravách interiéru doma nebo v zaměstnání. 
Kreslení základního diagnostického obrázku - kde se nachází v těle disharmonie. 
Kreslení léčivého obrázku na dané období.  
Doporučené pomůcky: pastelky, sešit A4 nelinkovaný, může být guma. 
Počet účastaníků kurzu 1-4 osoby. 
​Délka trvání: 2,5 h.


4. Kurz kreslení mandal - 1.díl
V tomto kurzu se naučíte, jak si vyrobit svoji vlastní mandalu bez použití šablony. Mandaly se hodí na různé účely, nejčastěji mají harmonizovat danou oblast života.

Obsah kurzu:
Teoretická část: k čemu slouží mandaly, druhy mandal. Základy působení barev.
Praktická část: výroba vlastních mandal.
Doporučené pomůcky: pastelky, papíry A4 nelinkované - mohou být bílé i různobarevné, může být guma. 
Počet účastaníků kurzu 1-4 osoby. 
​Délka trvání: 2,5 h.                     20170720_164451.jpg
                                         ukázka - automatická kresbaMáte-li zájem o některý z výše uvedených kurzů, volejte nebo pište na tel. 606 438 155 nebo pište na email: kartarkabrno@seznam.cz
 


 
kartářka Brno - kruz automatické kresby, kurz mandal