Kurz tarotu

 

KURZ TAROTU
 

Co nabízím?
Nabízím Vám podrobnou výuku tarotových karet. Tento kurz se hodí pro začátečníky i mírně pokročilé. V kurzu se naučíte jak významy jednotlivých karet, tak různá schémata výkladu a způob, jak spojit získané informace do širších souvislostí. Ke všem lekcím dostanou klienti podrobné písemné materály, ze kterých se mohou učit a sešit na domácí procvičování s podrobnými instrukcemi jak jej používat. 

Pro koho je kurz určen? 
Kurz je koncipován zejména pro jednotlivce z důvodu individuálního přístupu. 
Hodí se jak pro ty, kteří mají věštění jako koníček či pro osobní potřebu, ale také pro ty, kteří se tímto oborem chtějí zabývat profesně. Tempo výuky a zaměření vždy přizpůsobuji konkrétní osobě na míru. Tím je zaručeno, že si každý přijde na své. V každém případě se snažím věnovat klientovi maximální pozornost, v průběhu výuky odpovídám na případné otázky a předávám zkušenosti z praxe.
Velmi vhodný je tento kurz zejména pro ty, co cítí, že mají rozvinutější intuici nebo jsou jinak ezotericky nadaní. 

Co můžete očekávat?
Systematický ale i citlivý přistup, ohleduplnost k Vašemu tempu studia, trpělivost, podrobné vysvětlení veškerých principů, předání cenných zkušeností z praxe,  zodpovězení veškerých otázek.


                                                    99-kb.jpg


Funguje tento kurz?
Ano, tento kurz 100% funguje. Klienti se v něm naučí jak teorii tak věšteckou praxi. Teoretická část dané lekce je o tom, že Vám podrobně popíšu význam daných karet z v rovné i obrácené poloze, zkušenosti z praxe, teorii věštění, a další důležité informace, přičemž si můžete dělat do skript poznámky či si označit důležité body.  Praktická část lekce následuje vždy poté a v ní probíhá praktické zkoušení probraných významů karet. Můžete si tak prakticky procvičit jednotlivé významy a pochopit je lépe do hloubky. Ideálním pokračováním výuky dané lekce  je rovněž následné praktické domácí procvičování dané lekce. Tady už záleží na iniciativě klienta, jak moc se chce ponořit do probrané látky a co si chce z kurzu odnést. 

Co se v kurzu tarotu naučíte?
Kurz je koncipován jako komplexní a praktický, tzn. dozvíte se vše potřebné, abyste po jeho zkončení uměli vyvěštit nejen sobě, ale i druhým. 
Naučíte se podrobné významy jednotlivých karet velké i malé Arkány, jaké klást otázky, jak interpretovat odpovědi tarotu, možnosti energetické ochrany, základy numerologie v tarotu. Dozvíte se informace o historii tarotu, o ovlivnitelnosti osudu, obecně o živlech v tarotu a jak pracovat s rovnými a obrácenými kartami. Součástí výuky jsou i praktické ukázky, jak pokládat tarotové listy na stůl, na co si dávat pozor a jak elimonovat nejčastější chyby začátečníků. Součástí výuky je také použití různých schémat výkladů, které napomáhají k přesnému výkladu. 

Proč se učit zrovna tarot?
Tarotové karty mají nejen tajemnou symboliku a platnost prověřenou staletími, ale vzhledem k tomu, že obsahují jak obrázky, tak číslice a různé symboly například z astrologie, jsou vhodné jak pro ty, co rádi pracují intuitivně, tak pro ty, co na to jdou logickou cestou a mají významy naučeny nazpaměť. Každý tak může najít svůj způsob, jak s tarotovými kartami komunikovat a jak jim dobře porozumět tak, aby mohly pomáhat nejen jednotlivci, ale i druhým. 


                                                 58kb.jpg


Říkají tarotové karty vždycky pravdu?
Pravděpodobnost, že Vám karty při správném použití odpoví správně, je velmi vysoká. Mohou však existovat výjimky, někdo s nimi nemusí dobře rezonovat. 

Co je potřeba mít na kurz?
Stačí si pořídit jednu sadu tarotových karet (78 ks), která má obrázky na všech listech. Některé sady mají v malé Arkáně zobrazeny pouze jednotlivé znaky v daném počtu, například 3 hole bez obrázku. Tyto nejsou příliš vhodné pro začátečníky. Při výběru vhodné sady oporučuji se podívat například do obrázků na google, zadat "tarotová sada) či navštívit specializované prodejny či knihkupectví a vybrat si to, co Vám padne do oka. Je možné, že po čase tarotovou sadu vyměníte a budete zase pracovat s jinou. Je to přirozená fáze vývoje. 

Jak kurz probíhá?
Kurz je rozdělen do 8 lekcí. Jedna lekce trvá 2 - 3  hodiny. Tempo výuky je individuální. Na konci kurzu dostanete osvědčení o absolvování kurzu. 
Termíny jsou individuální, záleží na dohodě. Je možno se domluvit v týdnu, ale pro mimobrněnské přichází v úvahu i sobota. Pokud někdo dojíždí z větší vzdálenosti, je možno kurz absolvovat po 2. lekcích, tzn. přijede pouze 4x. V tom případě trvá jedno sezení cca 4 hodiny. 
Rozestupy mezi jednotlivými lekcemi jsou optimální v rozmezí 14ti dnů. 

Mohu přijet za Vámi.
V případě potřeby (například máte-li malé dítě apod.), je možno se dohodnout, že bych mohla jezdit na jednotlivé lekce za Vámi domů. Připlatíte pouze za cestu dle vzdálenosti. 

Skupinové lekce. 
Pokud by Vás bylo více, je možno se domluvit i na skupinových lekcích, v mých prostorách max. 3 osoby, pokud by Vás bylo více a měli jste k dispozici vhodný větší prostor, je možno se domluvit na lekcích i pro více osob. Vše je na dohodě. 

Jak mohu znalosti z kurzu uplatnit?
Kurz má široké uplatnění při výkonu práce kartářky. Můžete věštit osobně, po telefonu, mailu, v televizi, nebo jen pro sebe či známé. 

Jak se mohu přihlásit?
Telefonicky: zavolejte na tel. č. 606 438 155 a objednejte se na kurz. 
Emailem: napište na email: kartarkabrno@seznam.cz a nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo, ať Vám mohu zavolat.  

osvedceni-obr--1-.jpg
                                       na konci kurzu dostanete osvědčení

 

Obsah výuky kurzu tarotu:

1. lekce: obecně o tarotu - historie, rozdělení, symboly, přípava na věštbu, živly v tarotu, polohy karet, příprava na výklad, ochrana před škodlivými energiemi, co je potřeba sledovat při výkladu, základní typy výkladu, jak vést tarotový deník, praktické zkoušení.

2. lekce: poháry - význam pohárových karet v tarotu, probrání jednotlivých karet této barvy v rovném i obráceném významu, praktické zkoušení a zápis do tarotového deníku

3. lekce: meče - význam mečových karet v tarotu, probrání jednotlivých karet této barvy v rovném i obráceném významu, praktické zkoušení a zápis do tarotového deníku

4. lekce: hole - význam holí v tarotu, probrání jednotlivých karet v rovné i obrácené poloze, praktické zkoušení a zápis do tarotového deníku

5. lekce: pentákly - význam, polohy, zkoušení, zápis do deníku

6. lekce: velká Arkána - významy, polohy, zkoušení, zápis do deníku

7. lekce: použití různých typů schémat dle jednotlivých otázek, spojování znalostí do konkrétních souvislostí, praktické zkoušení

8. lekce: praktické zkoušení a procvičování věštění na nejrůznější témata, vysvětlení případných nejasností, předání osvědčení

další případné lekce a procvičování dle individuální dohodyTermíny: dle dohody
Cena: 1500,-/lekci (8 lekcí) nebo najednou 10 000,- 

              

Zaujala-li Vás tato nabídka, neváhejte a zavoleje na tel. 606 438 155  či napište na email: kartarkabrno@seznam.cz pro více informací či objednávku kurzu. 


Vaše kartářka Dája Ondrúšová

 
 
kartářka Brno - kurz tarotu Brno