Výklady tarotu

                                                         Vyzaziskta-0012.JPG

MOŽNÁ TÉMATA VÝKLADU:
 
-         láska a vztahy (manželské vztahy, milenecké vztahy, milostné trojúhelníky, rozchody, rozvody, vztahy v rodině , karty ukážou, jak to ten druhý s Vámi doopravdy myslí,  perspektivu a výhled do budoucna, možnosti seznámení, příčiny problémů apod. …)
​Důležitým tématem je rovněž sebeláska, rozvoj vlastní osobnosti.


 
-         zaměstnání, finance, majetek (pracovní situace, perspektiva zaměstnání či podnikání, možné cesty, profesní orientace, návrat do práce po mateřské, problémy s kolegy, nadřízenými, problémy s obchodními partnery, co můžete udělat pro zlepšení financí, možnost výhry v loterii, zabezpečení na stáří, jestli investovat, koupit dům…)

 
-         životní křižovatky(jak se správně rozhodnout v různých životních oblastech, např. stěhování, cestování, studium, práce, co studovat, různé mezníky a rozhodování v životě, možnost zjistit, která z cest má perspektivu a která nikoliv, …)

 
 
 

Tarotové karty Vám neřeknou přesně co a kdy se stane, ale dokáží Vám pomoci nahlédnout do Vaší životní situace a ukázat dané možnosti řešení. Je možné si dopředu promyslet, případně i sepsat otázky a témata, která by Vás nejvíce zajímala. V průběhu samotné věštby je možné si dělat poznámky. 

Výklad trvá asi hodinu. Pokud byste chtěli přijít ještě s někým, druhý může počkat v čekárně a prostřídáte se.Možnosti výkladu
- osobní výklad
- služba probíhá tak, že na dohodnutou hodinu přijedete za mnou do Brna

- výklad po telefonu - vhodné pro mimobrněnské nebo ty co se z jakýchkoliv důvodu nemohou nebo nechtějí dostavit osobně. Věštba probíhá tak, že se dohodneme na délce výkladu a termínu výkladu (cca za 2 dny), pošlete peníze na účet a potom si zavoláme v dohodnutý den a hodinu. Dle dohody mohu zavolat já Vám nebo Vy mně.


 
       
pro objednávky volejte na tel. č. 606 438 155
(
​PO - PÁ 8.00 - 18.00 h, nejlépe volat dopoledne mezi 8 - 12.hodinou)
nebo pište na mail kartarkabrno@seznam.cz s uvedením Vašeho telefonního čísla, abych Vám mohla zavolat a domluvit se na temínu.


Upřednostňuji telefonický kontakt, je to nejrychlejší.
Můžete i napsat sms.

Informace k objednávkám: v případě, že po telefonickém či jiném objednání z jakéhokoliv důvodu nemůžete či nechcete dorazit na domluvenou schůzku, dejte mi prosím vědět dopředu prostřednictvím sms, že nepřijdete, můžete tím umožnit věštbu někomu jinému, kdo na ni třeba spěchá, děkuji.
kartářka Dája Ondrúšová, Brno