Harmonizační obrázky

 

 

HARMONIZAČNÍ OBRÁZKY


​Slouží k napojení na univerzální zdroj energie, pomáhají překonávat překážky a nasměrovat správným směrem. Harmonizují různé oblasti života.
​Jedná se o kreslení pomocí automatické intuitivní kresby s napojením na pravou mozkovou hemisféru. Kresba se provádí buď pomocí tužky nebo pastelek.
Obrázky mohou být nakresleny na formáty, A4, A5, A6, A7.
​Nejedná se o klasické umění ani o léčbu, ale o zharmonizování v dané oblasti a posílení vlastních schopností vyrovnat se s překážkami a posunout se kupředu.
Působí asi 1 měsíc (individuální).
​V určitých případech je potřeba nakreslit až 3 kresby na 1 téma.
Jinak ale platí, že na 1 oblast je vhodné zasílat obrázek až po půl roce. Na různé oblasti také postupně (minimálně po měsíci).
​Jinak je počet neomezený, obrázky je možno zasílat i dlouhodobě, podle toho, jak se klient cítí a kterou oblast života potřebuje harmonizovat.
 

Základní témata obrázků:


1. Obrázek "sebeláska"
​Harmonizuje vztah k sobě samému, léčí minulá zranění duše z nepovedených vztahů, posiluje srdeční čakru, otevírá bránu nových možností k lásce. Vhodné pro všechny bez rozdílu věku.

2. Obrázek "antistress"
​Pomáhá uvolňovat stres a napětí. Slouží k napojení na univerzální zdroj vnitřní duchovní energie, pomáhá překonávat překážky a nasměrovat Vaše kroky tím správným směrem. Zvedá sebevědomí, ovlivňuje činnost myšlení, odbourává stres. Vhodné od 15-ti let.

3. Obrázek "smysl života"
​Vhodné pro ty, kteří tápou ohledně svého smyslu života a hledají svoji cestu ke štěstí. Pomáhá posilovat ego, předcházet problémům, pramenícím z nejistoty sebou samým. Posiluje ducha, pomáhá nalézt nový smysl života.

4. Obrázek "komunikace"
​Pomáhá překonat komunikační překážky. Zvedá sebevědomí, pomáhá odbourávat stres před lidmi. Aktivuje komunikační centrum v mozku. Hodí se pro ty, kteří mají stres když musí hovořit před druhými lidmi nebo pro ty, kteří v dané situaci chtějí nacházet ta správná slova a působit přiznivě na druhé lidi. Např. pro učitele, pro žáky před zkouškami, pro matky malých dětí, při výchově, pro moderátory, přednášející, duchovní apod.

5. Obrázek "harmonie lásky"
​Slouží k překonávání překážek v existujícím partnerském vztahu, zlepšuje komunikaci, harmonizuje energii vztahu, zlepšuje vyhlídky do budoucnosti. Pomáhá vidět vztah v reálnějším světle (v dobrém i špatném), umožňuje se správně rozhodovat v oblasti vztahů a nalézt vnitřní světlo.
​Hodí se na různé typy vztahů: rodiče vs. děti, sourozenci navzájem, muž a žena.
​Všichni, na které se tyto obrázky vztahují, musí s harmonizační kresbou souhlasit.
​Případně je možno nakreslit obrázek i na složitější vazby, např. "harmonizace celé rodiny" (otec, matka i děti).

6. Další možnosti individuálně.


​Obrázky jsou vždy nakresleny na míru pro daného klienta dle zadání.
​Je to podobné principu Feng-shui, ovšem v tomto případě na míru.

​Co je k objednávce potřeba?
​Napsat do mailu (kartarkabrno@seznam.cz) o svém problému nebo oblasti, kde se potřebujete posílit nebo zharmonizovat svůj život. Vyberete si velikost obrázku.
​Přiložit Vaši fotografii nebo celé jméno, dat.narození (můžete i místo) - důležité k energetickému napojení přímo na Vás - údaje nebudou nikde zobrazovány.
​Dostanete údaje k platbě převodem. Jakmile platba dorazí, zašlu Vám poštou na Vámi uvedenou adresu obrázek, standardně do týdne.

​Co potom s obrázkem?
Obrázek si potom vystavíte na vhodném místě (doma) a necháte jej na sebe působit předem určenou dobu. (od 1 týdne po 1 měsíc), to Vám sdělím. 
Obrázek má tedy omezenou dobu působení, poté jej můžete sundat (i vyhodit), Můžete jej i spálit. harmonizace v dané oblasti by se měla projevit v následujících 3 měsících.
​Současně s tím je ale potřeba na dané situaci také sám aktivně zapracovat. Obrázek pouze posiluje vlastní schopnost danou situaci řešit, nevyřeší ji za Vás. Pomáhá těm, kteří se rozhodnou se svým životem něco udělat, dodá potřebnou sílu, sebevědomí a kuráž.
​Poté, co dojde k harmonizaci, můžete si objednat další, třeba na jiné téma Vašeho života. Za rok tak můžete obdržet až 12 obrázků.

​Ukázka harmonizačního obrázku "harmonie vztahu"

harmony-2.jpg

Ceny:

​Rozměr, cena:

​A4 - klasický kancelářský formát, 500,-
A5 - polovina klasického formátu, 450,-
​A6 - menší obrázek, 400,-
A7 - kartička, 350,-


​Máte-li zájem o zaslání harmonizačního obrázku, pište na email: kartarkabrno@seznam.cz.